• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
  • м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 22

Про компанію

Страхова компанія “Сатіс” пропонує традиційні, нові та ексклюзивні види страхування. Ми враховуємо зміни, що відбуваються на ринку страхування, власний досвід, досягнення конкурентів, постійно відслідковуємо напрямки роботи наших клієнтів та розробляємо нові програми страхування, які максимально відповідають їх умовам та потребам. Ми прагнемо знайти найбільш ефективні шляхи подолання проблем та завжди виконуємо свої зобов’язання.

Історія СК "САТІС"

Страхова компанія «САТІС», зареєстрована в 1995 році і з того часу є активним учасником ринку страхових послуг. Наша ціль – надання якісного страхового захисту для споживачів страхових послуг. Нам довіряють клієнти, з нами відкрито працюють партнери.

Наша ціль

Головна ціль компанії – наша репутація, досвід і наші спеціалісти. Склад компанії – це висококваліфіковані співробітники, які мають вищу страхову, економічну, юридичну, медичну освіту і багаторічний досвід роботи.

Склад компанії

До складу страхової компанії “Сатіс” входять: аварійний комісаріат, кваліфікована юридична служба. Це дозволяє нам з успіхом захищати майнові інтереси наших клієнтів при настанні страхових випадків, особливо при ризиках, пов’язаних з транспортними засобами, відстоювати майнові права наших страховиків при виникненні судових справ, регресивних позовів.

Ставши нашим клієнтом Ви отримаєте:

Наші переваги

Гарантія страхової виплати<

Гарантія страхової виплати

Якісний і прозорий страховий захист<

Якісний і прозорий страховий захист

Цілодобову підтримку 24/7<

Цілодобову підтримку 24/7

Різноманітність програм страхування<

Різноманітність програм страхування

Бонусні та накопичувальні програми<

Бонусні та накопичувальні програми

Індивідуальний підхід до кожного<

Індивідуальний підхід до кожного

Відповідно до ч. 1 ст. 4 Закону України «Про захист прав споживачів», споживачі під час укладення, зміни, виконання та припинення договорів щодо отримання (придбання, замовлення тощо) продукції, а також при використанні продукції, яка реалізується на території України, для задоволення своїх особистих потреб мають право на звернення до суду та інших уповноважених державних органів за захистом порушених прав.

Відповідно до ЗУ «Про страхування» державний нагляд за страховою діяльністю на території України здійснюється уповноваженим органом – Національним банком України.

Реквізити Національного Банку України:

Адреса: вул. Інститутська, 9, м. Київ, 01601, тел. 0 800 505 240

Сайт: https://bank.gov.ua/

З процедурою звернення до Національного банку України Ви можете ознайомитись за посиланням:

https://bank.gov.ua/ua/news/all/natsionalniy-bank-pochinaye-priymati-zvernennya-gromadyan-schodo-roboti-nebankivskih-finansovih-ustnov

Є питання?

Зателефонуйте нам

+38 (044) 502-10-38

Графік роботи

Ми працюємо

Пн - Пт: 9:00 - 18:00