• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
  • м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 22

Страхування від нещасних випадків

//Послуга

Страхування від нещасних випадків

Страхування життя та здоров'я від нещасного випадку – необхідний елемент нашого повсякденного життя. Перебуваючи на робочому місці, займаючись спортом, віддаючи дитину в секцію, ми наражаємося на ризик отримання травми. Страхова компанія "Сатіс", як інструмент захисту, пропонує оформити страховку від нещасного випадку.
Awesome Image

Що покриває договір страхування від нещасного випадку?

Страховим ризиком у договорі страхування від нещасного випадку є:

    • Смерть застрахованого
    • Первинна інвалідність через нещасний випадок
    • Тимчасова втрата працездатності застрахованим

Переваги страхування від нещасного випадку у страховій компанії "САТІС"

Чому нас вибирають

Великий вибір програм страхування<

Великий вибір програм страхування

Індивідуальний підхід<

Індивідуальний підхід

Укладання договору страхування онлайн<

Укладання договору страхування онлайн

Гарантія страхової виплати<

Гарантія страхової виплати

Бонусні та накопичувальні програми<

Бонусні та накопичувальні програми

Замовити поліс страхування

Зв’яжемось з Вами найближчим часом

*Відправляючи форму, ви надаєте згоду на обробку особистих даних.

Хто може застрахуватись від нещасного випадку?

Укласти договір страхування від нещасного випадку можуть юридичні та фізичні особи. Підприємства, організації можуть використовувати страхування від нещасних випадків для захисту своїх працівників під час перебування на робочому місці та у разі отримання травми, застрахований гарантовано отримує страхове відшкодування або оплату медичних витрат на лікування.

Слід виділити окрему категорію фізичних осіб, які постійно наражаються на ризик отримання травми – це спортсмени, люди, які ведуть активний спосіб життя та діти. Для кожної категорії громадян страхова компанія “Сатіс” розробила поліс страхування від нещасних випадків, який максимально враховує можливі ризики та варіанти страхового відшкодування.

Окремо варто виділити страхування від нещасного випадку для дітей. Комплексне страхування від нещасного випадку для дітей захищає дитину 24/7, у тому числі під час перебування у дитячому садку, школі чи секції.

Ціна страховки від нещасного випадку

Вартість договору страхування від нещасного випадку залежить від низки факторів: розміру страхового покриття, професії, віку застрахованого, періоду страхування та території покриття. Окрема категорія договору – це спортивна страховка, де ризик отримання травми вищий, відповідно і вартість страховки буде більшою.

Страхова компанія “Сатіс” розробила та успішно пропонує спортивні страховки для різних видів спорту: мотокрос, бокс, гімнастика, футбол, кінний спорт тощо. Ми пропонуємо нашим клієнтам широкий вибір страхового покриття (від 10 000 до 100 000 грн.) та умов страхування (базова страховка, спортивна, професійна).

Є питання?

Зателефонуйте нам

+38 (044) 502-10-38

Графік роботи

Ми працюємо

Пн - Пт: 8:30 - 17:00