• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
 • м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 22

КАСКО

//Послуга

Страхування КАСКО

КАСКО – це страхування транспортного засобу від ризиків, що виникають у процесі експлуатації автомобіля. На відміну від автоцивілки, де страхове відшкодування отримує постраждала сторона, договір КАСКО передбачає виплату власнику ТЗ для його відновлення.
Цей вид страхування є добровільним чи умовно добровільним (у межах кредитного договору), на відміну від тієї ж цивілки.
Страховка від підпалу авто, каско тотал, каско від граду – це умови добровільного страхування, де набір ризиків визначаєте Ви.
Awesome Image

Що покриває КАСКО?

Договір страхування КАСКО покриває пошкодження, знищення чи втрату застрахованого транспортного засобу внаслідок:

  • Дорожньо – транспортної події
  • Незаконного заволодіння транспортним засобом (викрадення)
  • Пошкодження, знищення транспортного засобу внаслідок протиправних дій третіх осіб
  • Стихійного лиха*

Компенсація або ремонт транспортного засобу здійснюється в межах страхової суми (ринкова вартість автомобіля), зазначеної в договорі страхування. Страхова компанія «САТІС» покриває збитки, в рамках договору страхування КАСКО, що стались за межами України, під час укладання договору Ви можете обрати цю опцію та спокійно подорожувати.*(повінь, буря, буревій, смерч, цунамі, шторм, злива, град, обвал, лавина, зсув, вихід ґрунтових вод, паводок, сель, удар блискавки, осідання ґрунту, землетрус), пожежі, вибуху або самозаймання; падіння сторонніх предметів (дерева, каміння), падіння літальних апаратів.

Замовити КАСКО

Зв’яжемось з Вами найближчим часом

*Відправляючи форму, ви надаєте згоду на обробку особистих даних.

ЦІНА КАСКО

Головним фактором, що впливає на ціну КАСКО на автомобіль, є ринкова вартість транспортного засобу. Відповідно, чим вища вартість, тим дорожчою буде страховка.

Додатковими факторами, що впливають на ціну КАСКО, будуть ризики, від яких здійснюється страхування (повне КАСКО або окремі ризики), а також умови зберігання (прибудинкова територія, платна стоянка, паркінг) та експлуатації автомобіля (особисте використання, таксі, машина підприємства).

При укладанні договору КАСКО також враховується середньо-котирувальний пробіг того чи іншого ТЗ, частота використання.

Страхуватися можуть як нові автомобілі, так і автомобілі з пробігом. Доцільність страхування залежить від року випуску автомобіля і знижується з віком ТЗ, і тому є причина – чим старший автомобіль, тим більший відсоток зносу враховується при нарахуванні страхового відшкодування.

На вартість повного КАСКО в Україні також впливає густота населеного пункту, в якому переважно використовується ТЗ, тому тарифи КАСКО можуть відрізнятися залежно від регіону, великі міста – Київ, Харків, Дніпро, Львів – матимуть вищий тариф, але й ризик пошкодження ТЗ ймовірніший. Також грає роль набір вибраних ризиків, це повне каско або неповне каско.

Також на ціну полісу КАСКО впливає вигодонабувач, зазначений у договорі: якщо це банк (кредитна спілка, лізингова компанія тощо) – страховий тариф може бути вищим. На відміну від автоцивілки, тут присутній комплексний підхід.

Сам договір страхування КАСКО (поліс) більш ємкий і здебільшого передбачає огляд транспортного засобу щодо наявності пошкоджень, фотофіксації та складання заяви про страхування на місці. Але є і страховка КАСКО без огляду машини, тоді параметри страхування суворо регламентовані, страхова сума та набір ризиків буде визначено страховиком. У такому разі страхова сума буде нижчою за ринкову, відповідно пропорційно до ринкової вартості авто нараховуватиметься страхова виплата (страхування в частині).

Страхові ризики, які ми пропонуємо застрахувати:

 • ДТП;
 • Викрадення;
 • Протиправні дії третіх осіб (пошкодження, крадіжка підпал);
 • Стихійне лихо, пожежа, вибух.

Придбати окремо «страховку від викрадення», по одному ризику, неможливо, викрадення страхується разом з іншими ризиками. Тому умовою страхування каско від угону буде наявність інших ризиків у страховому полісі КАСКО. Тарифи КАСКО у страховій компанії «САТІС» варіюються в залежності від умов страхування від 4,5% до 7%.

Як придбати КАСКО онлайн?

Якщо Ви вирішили застрахувати свій транспортний засіб автокаско та хочете мати найкращі умови страхування каско, звертайтеся до страхової компанії «САТІС», ми підберемо прийнятний тариф та швидко оформимо договір страхування. Ми готові зробити каско онлайн і Вам не потрібно їхати автомобілем до нас, або Ви можете замовити послугу трансферу, і наш менеджер у погоджений час зможе приїхати до Вас для укладення договору – та комплексне страхування авто у вашій кишені.

Оплата каско здійснюється на розрахунковий рахунок нашої компанії зручним для Вас способом: через відділення банку або з карткового рахунку.

Є питання?

Зателефонуйте нам

+38 (044) 502-10-38

Графік роботи

Ми працюємо

Пн - Пт: 8:30 - 17:00