• Пн - Пт: 8:30 - 17:00
 • м. Київ, вул. Саперно-Слобідська, 22

Добровільне медичне страхування

//Послуга

Поліс добровільного медичного страхування (ДМС)

Добровільне медичне страхування умовно ділиться на два блоки:
 • ДМС для фізичних осіб;
 • ДМС для юридичних осіб.
Оформити медичну страховку в нашій компанії можуть як окремі фізичні особи, так і корпоративні клієнти.
Awesome Image

Що покриває ДМС?

Поліс добровільного медичного страхування покриває витрати на:

  • Невідкладну медичну допомогу
  • Амбулаторне лікування
  • Стаціонарне лікування
  • Медикаментозне забезпечення

Переваги ДМС від СK "САТІС"

Чому нас вибирають

Різноманітність програм страхування<

Різноманітність програм страхування

Індивідуальний підхід<

Індивідуальний підхід

Підбір клінік у регіонах України<

Підбір клінік у регіонах України

Фінансові гарантії покриття страхових витрат<

Фінансові гарантії покриття страхових витрат

Бонуси в інших видах страхування<

Бонуси в інших видах страхування

Замовити поліс ДМС

Зв’яжемось з Вами найближчим часом

*Відправляючи форму, ви надаєте згоду на обробку особистих даних.

Добровільне медичне страхування від СК “Сатіс”

Страхова компанія «САТІС» вітає індивідуальний підхід до процесу оформлення ДМС, а можливість оформити медичну страховку онлайн спрощує роботу та економить час.

Страхова компанія «САТІС» пропонує окремі програми страхування для сімейних пар, а також страховий поліс на дитину (сімейне медичне страхування). У сегменті корпоративного страхування ДМС (медична страховка від роботодавця) ми співпрацюємо з дрібним, середнім та великим бізнесом. Велике охоплення клінік та центрів невідкладної медицини дозволяє нам швидко та ефективно надавати допомогу нашим клієнтам, а запас фінансової міцності – своєчасно проводити страхові виплати.

Окремо наша компанія розробила поліс ДМС для іноземних громадян зі спрощеним порядком укладання та мінімальною кількістю необхідних для оформлення документів. У всіх програмах страхування ДМС є покриття стоматологічних послуг як у приватних, так і в державних клініках. Об’єм стоматологічної допомоги залежить від обраних програм.

Оформлення медичної страховки ми звели до максимальної ефективності з мінімальним набором документів та можливістю отримати електронний поліс ДМС онлайн.

Ціна ДМС

На вартість медичного страхового поліса впливає кількість застрахованих у межах одного договору страхування. Індивідуальне страхування зазвичай коштуватиме дорожче, але Страхова компанія «САТІС» у приватному порядку готова обговорювати всі параметри страхування для пошуку прийнятних умов та ціни ДМС. Корпоративне страхування ДМС (юридичні особи) має більш розширений спектр програм та гнучке ціноутворення.

На вартість медичної страховки, особливо індивідуальної, впливає вік, стан здоров’я застрахованого, а також період страхування та страхова історія.

Як оформити страховий медичний поліс онлайн?

Оформити страховий поліс Ви можете заповнивши попередню ЗАЯВКУ або залишивши свої контакти на панелі двостороннього зв’язку. Наші менеджери зв’яжуться з Вами за додатковою інформацією та допоможуть укласти поліс ДМС онлайн. Для корпоративних клієнтів ми маємо спрощену процедуру укладання полісу страхування, а супроводом договору займається окремий менеджер корпоративного відділу.

Є питання?

Зателефонуйте нам

+38 (044) 502-10-38

Графік роботи

Ми працюємо

Пн - Пт: 8:30 - 17:00